Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
     Data: 19 czerwca 2024 r.

Komunikacja dachowa

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 4 Następna »
 • Mocowanie pomostu kominiarskiego

  Komunikacja dachowa

  Zastosowanie: Mocowanie ławy kominiarskiej do wspornika lub dachówki. Materiał: Płaskownik stalowy, grubość 4 mm. Wykonanie: Stal ocynkowana ogniowo, malowanie proszkowe, śruby montażowe: stal ocynkowana Uwaga istnieje możliwość zastosowania bezpośrednio do tzw. dachówek pod ławę kominiarską lub stopień kominiarski, będących w ofercie producentów dachówek, „„w komplecie znajdują się 2 szt. śrub ze stali ocynkowanej z podkładkami i nakrętkami.

 • Mocowanie pomostu kominiarskiego do dachówki karpiówki

  Komunikacja dachowa

  Zastosowanie: Mocowanie pomostów kominiarskich do dachówek karpiówek o wymiarach 18 x 38 cm. Materiał: Odlew aluminiowy; łączniki i śruby: stal nierdzewna. Zalety produktu: „„idealnie nadaje się do dachówek karpiówek, „„produkt wykonany z aluminium – nie podlega korozji, „„prosty montaż, niezależnie od kąta pochylenia dachu, w zakresie od 10° do 60°, „„wszelkie łączniki i śruby są dostarczane w komplecie z mocowaniami, „„maksymalny odstęp między wspornikami nie powinien przekraczać 80 cm.

 • Mocowanie pomostu kominiarskiego do pokryc z metalu na zakładkę stojącą

  Komunikacja dachowa

  Zastosowanie: Komunikacja dachowa do pokryć z blachy na zakładkę stojącą. Materiał: Odlew aluminiowy; łączniki i śruby: stal nierdzewna. Zalety produktu produkt wykonany z aluminium – nie podlega korozji, prosty montaż, niezależnie od kąta pochylenia dachu, w zakresie od 10° do 55°, wszelkie łączniki i śruby są dostarczane w komplecie z mocowaniem, maksymalny odstęp między wspornikami nie powinien przekraczać 80 cm

 • Mocowanie pomostu kominiarskiego do pozostałych pokryć dachowych

  Komunikacja dachowa

  Wspornik mocujący pomost kominiarski. Materiał: odlew aluminiowy, łączniki: stal nierdzewna, podkładki: EPDM. Zalety produktu: łatwy i szybki montaż, pewność połączeń pomostów. Dostępne kolory: aluminium naturalne, ceglasty, brązowy, antacytowy. Wymiar uchwytu:25 cm.

 • Mocowanie pomostu kominiarskiego ocynkowanego ogniowo

  Komunikacja dachowa

  Zastosowanie: Komunikacja dachowa do pokryć z blachy na zakładkę stojącą. Materiał: Odlew aluminiowy; łączniki i śruby: stal nierdzewna. Kąt nachylenia dachu: od 0° do 55° Uwaga: „maksymalny odstęp między wspornikami nie powinien przekraczać 80 cm.

 • Mocowanie pomostu kominiarskiego uniwesalne

  Komunikacja dachowa

  Zastosowanie: Mocowanie pomostów kominiarskich. Materiał: Odlew aluminiowy; łączniki i śruby: stal nierdzewna. Zalety: produkt wykonany z aluminium – nie podlega korozji, „„prosty montaż, niezależnie od kąta pochylenia dachu, w zakresie od 10° do 60°, „„wszelkie łączniki i śruby są dostarczane w komplecie z mocowaniem, „„maksymalny odstęp między wspornikami nie powinien przekraczać 80 cm.

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 4 Następna »